Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw nam swój numer a oddzwonimy do Ciebie we wskazanym czasie., Przypomnimy o kontakcie wysyłając SMS na godzinę przed wykonaniem telefonu.

Numer :
Opóźnienie :

Informacja

Ramieniowe owijarki palet - wirujące ramię

Wszędzie tam gdzie waga palety przekracza możliwości owijarek stołowych, tam sprawdzi się owijarka ramieniowa, wolno stojąca tzw. Wirujące ramię.

Więcej

Owijarki tego typu nie mają ograniczeń wagi ponieważ paletę stawia się bezpośrednio na podłożu.
Owijarki ramieniowe są to na stałe przymocowane urządzenia do podłoża, które zajmują minimalną powierzchnię w magazynie dzięki czemu są praktyczne a ceną mogą konkurowaćz niejedną owijarką stołową.

Owijarka do palet tzw ramieniowe posiadają wszystkie możliwości owijarek stołowych tzn, posiadają 3 podstawowe wózki/głowice wydające folię:
- z mechanicznym hamulcem, kontrolującym siłę naciągu folii na palecie podczas procesu owijania za pomocą korbki lub śruby.
- z elektromagnetycznym hamulcem, kontrolującym siłę naciągu z tą różnicą, że robi się to na panelu urządzenia a nie ręcznie.
- z funkcją pre stretch, która jest odpowiedzialna fizyczny rozciąg folii z 1mb do maksymalnie 5mb, dodatkowo owijarki palet z funkcją Prestretch posiadają funckcję owijarek elektromagnetycznych czyli kontrolowanie siły naciągu folii na palecie.

Ramieniowe owijarki palet - wirujące ramię