Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw nam swój numer a oddzwonimy do Ciebie we wskazanym czasie., Przypomnimy o kontakcie wysyłając SMS na godzinę przed wykonaniem telefonu.

Numer :
Opóźnienie :

Informacja

Foliowarki do zgrzewek

Foliowarki służą do opasania oraz zgrzania ze sobą folii, która jest owinięta na produkcie lub grupie produktów.
Aby wykorzystać potencjał foliowarek i jak najszybciej owinąć folią produkt lub grupę produktów a następnie przepchnąć na pas transportowy przy jednoczesnym opasaniu kolejnej partii towaru należy ją spiąć ze stołem grzewczym, obkurczającym folię, którą foliowarka owinęła zgrzewkę.

Więcej

Foliarki Hualian są najtańszymi dobrymi produktami na rynku, są niezniszczalne i nie wymagają wymian materiałów eksploatacyjnych.
Każda foliowarka czy foliarka, którą zamontowaliśmy u Klientów działa bezawaryjnie, nigdy nie zdażyła się awaria.


Podstawowe dane techniczne foliarki i foliowarki do zgrzewek

  • Wydajność do 490 cykli na godzinę
  • Ciśnienie robocze 6 At
  • Regulowana wysokość ramienia zgrzewającego
  • Współpracuje z większością folii termokurczliwych
  • Regulowana temperatura zgrzewu
  • Odcinanie nadmiaru folii
  • Wytrzymała metalowa konstrukcja lakierowana proszkowo
  • Bardzo prosta konserwacja urządzenia
  • Gwarancja 1 rok.

Jednym ze sposobów pakowania produktów w opakowania zbiorcze jest ich foliowanie w zgrzewki.
Proces ten odbywa się na urządzeniach zwanych foliowarkami do zgrzewek, które można podzielić na foliowarki automatyczne i półautomatyczne.  
Foliowarki do zgrzewek pakują produkty w folię termokurczliwą więc świetnie sprawdzają się we współpracy z tunelami.

Proces pakowania termokurczliwego w obu przypadkach wygląda podobnie z tą różnicą, że w foliowarkach półautomatycznych produkty ustawiane są ręcznie przez operatora, a w urządzeniach automatycznych ustawia je maszyna. Następnie produkt przepychany jest przez film foliowy i w momencie jak przekroczy światło zgrzewadła zostaje zgrzany (zamknięty w zgrzewkę).
Proces ten powtarza się, a kolejna zgrzewka wpycha poprzednią zgrzewkę na transporter urządzenia obkurczającego, gdzie folia opinana jest na produktach tworząc stabilnie zapakowaną zgrzewkę.

Foliowarki, foliarki do zgrzewek świetnie się sprawdzają przy pakowaniu butelek w zgrzewki (woda mineralna, mleko, soki, napoje, itp.), puszek (piwo, napoje energetyczne, konserwy, itp.), zniczy, opakowań z płynami (np.  do spryskiwaczy, chłodnic, itp.) jak i przy wielu innych produktach które wymagają zabezpieczenia (ryzy papieru, pudełka kartonowe).

Foliowarki do zgrzewek   Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów