Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw nam swój numer a oddzwonimy do Ciebie we wskazanym czasie., Przypomnimy o kontakcie wysyłając SMS na godzinę przed wykonaniem telefonu.

Numer :
Opóźnienie :

Informacja

Samojezdne roboty do owijania palet

Samojezdne owijarki palet są to urządzenia mobilne, mogą się przemieszczać w sposób identyczny jak elektryczne paleciaki, można nimi podjechać po nierównym terenie do palety i ją owinąć według uznania operatora.

Więcej

Samojezdne owijarki palet są bardzo wygodne, jednak pamiętać należy o ograniczeniu związanym minimalną wielkością ładunku 600x600 mm oraz z pojemnością baterii, są to jedyne ograniczenia dla tego typu urządzenia.
Jako jedyni posiadamy samojezdne owijarki do palet, które zapewniają możliwość owinięcia do 250 Euro palet na jednym cyklu ładowania.


Samojezdne owijarki palet na baterie

Nie posiadają ograniczenia pod względem maksymalnej wielkości ładunku poza wysokością, która jest uzależniona od wielkości masztu max 3000 mm.

Nasze urządzenia wyprodukowane są przez najlepszych producentów na świecie.
SIAT i Noxon stanowią przykład dla konkurencji.
Posiadają funkcję oszczędzania folii stretch co dodatkowo przekłada się na znaczną oszczędność w zakupie folii.
Owijając codziennie około 60 palet są w stanie Państwo rocznie zaoszczędzić ponad 20 000 PLN netto na samym zakupie folii ponieważ roboty do owijania palet posiadają funkcje, które w głowicy trzymającej rolkę, wstępnie rozciągają folię z 1mb do 3,5mb bez żadnego negatywnego skutku dla zabezpieczenia ładunku.

 

Samojezdne roboty do owijania palet