Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw nam swój numer a oddzwonimy do Ciebie we wskazanym czasie., Przypomnimy o kontakcie wysyłając SMS na godzinę przed wykonaniem telefonu.

Numer :
Opóźnienie :

Informacja

Pionowe owijarki do palet - stołowe

Jaką owijarkę wybrać do swojego przedsiębiorstwa?

Do pionowego zabezpieczania ładunków palet  najczęściej stosowane są owijarki stołowe. W zależności od gabarytów palet, owijarki wyposażone są w różnej wielkości stoły robocze. Stołowe owijarki mogą charakteryzować się różnymi typami głowic.
W ofercie e-pakowarka.pl znaleźć można maszyny do owij...

Jaką owijarkę wybrać do swojego przedsiębiorstwa?

Do pionowego zabezpieczania ładunków palet  najczęściej stosowane są owijarki stołowe. W zależności od gabarytów palet, owijarki wyposażone są w różnej wielkości stoły robocze. Stołowe owijarki mogą charakteryzować się różnymi typami głowic.
W ofercie e-pakowarka.pl znaleźć można maszyny do owijania palet, które wyposażone są w głowice mechaniczne, elektromagnetyczne, a także cieszące się największą funkcjonalnością głowice Prestretch, które umożliwiają największą oszczędność zużycia folii, a tym samym znaczne obniżenie ponoszonych kosztów zabezpieczania palety na czas transportu.

Poza wyżej wymienionymi, dużą popularnością cieszą się wyjątkowo praktyczne samojezdne owijarki palet. Dzięki pojemnej baterii, która pozwala owijać do 250 palet na jednym ładowaniu oraz możliwości przemieszczania pomiędzy magazynami potrafią one dodatkowo usprawnić i przyspieszyć proces opakowywania palet. Głównymi zaletami robotów do owijania palet są mobilność, brak ograniczenia wagi palety; paleta stoi na posadzce, oraz brak maksymalnego wymiaru palety, samojezdne roboty potrafią owinąć nawet halę magazynu.

W przypadku gdy w magazynie jest bardzo mało miejsca, idealnie sprawdzą się owijarki ramieniowe, które nie posiadają ruchomego stołu roboczego a w zamian wirujące ramię, które zajmuje znacznie mniejszą powierzchnię roboczą. Zaletą owijarek ramieniowych jest również brak jakichkolwiek ograniczeń wagi ładunku gdyż paleta owijana jest bezpośrednio na posadzce.

W naszej ofercie znajdują się również owijarki poziome tzw. owijarki horyzontalne lub owijarki pierścieniowe, które służą do owijania produktów spiralnie, w poziomie. Maszyny te dostępne są w wersji:
- automatycznej mogą zostać wpięte w linię produkcyjną, posiadają w pełni samoczynne zmotoryzowane taśmy lub rolki przesuwowe oraz dociski górne i/lub boczne.
- semi-automatycznej posiadają wszystkie cechy automatu z tą różnicą, że po zadaniu i zapamiętaniu odpowiedniego programu, proces owijania rozpoczyna się po naciśnięciu pedału startowego.
- manualnej gdzie proces owijania jest w pełni kontrolowany przez obsługującego go pracownika.

Bez względu na model, wszystkie maszyny pakujące wyróżniają się dużą funkcjonalnością oraz łatwością obsługi. Urządzenia te w widoczny sposób przyczynią się do obniżenia kosztów pakowania w Państwa przedsiębiorstwie.


Nowoczesne owijarki stretch: usprawnienie pakowania w Twojej firmie


Owijarki do palet to maszyny, które znajdują zastosowanie w każdej branży. Ich funkcjonalność docenią zarówno największe firmy zajmujące się produkcją i dystrybucją różnego rodzaju towarów, jak i te mniejsze zakłady. Maszyny pakujące sprawdzą się w potężnych międzynarodowych korporacjach, ale także mikroprzedsiębiorstwach, a nawet firmach jednoosobowych. Jeśli tylko działalność firmy związana jest z szeroko pojętym opakowywaniem produktów, w jej wyposażeniu powinny znaleźć się profesjonalne owijarki do palet.


Maszyny pakujące, które oszczędzą Państwa czas i pieniądze


Asortyment firmy Bartosz Maj, e-pakowarka.pl r jest ściśle wyselekcjonowany i wyspecjalizowany, skupia się wyłącznie na najlepszych europejskich producentach maszyn i urządzeń do owijania folią stretch, urządzeń do zgrzewania folii, urządzeń do termokurczu/ obkurczania folii na produktach oraz maszynach i urządzeniach do zamykania/zaklejania kartonów oraz ich formowania w formierkach . W naszej ofercie znajdziecie Państwo owijarki przeznaczone do towarów o rozmaitych gabarytach. W zależności od wielkości, jak i rodzaju owijanego towaru, należy zdecydować się na odmienne maszyny pakujące.
W e-pakowarka.pl znajdziecie Państwo nie tylko cieszące się dużą popularnością owijarki palet stołowe, ale również owijarki poziome, ramieniowe i mobilne - owijarki do palet samojezdne. Nasz sklep posiada w swojej ofercie również maszyny pakujące towary inne niż palety. Owijarki do drzwi i okien, w przeciwieństwie do wyżej wymienionych, posiadają możliwość owijania obiektów nie tylko zwykłą folią, ale i folią bąbelkową.
Wyróżniamy dwa rodzaje owijarek.
Owijarki do palet mogą posiadać głowicę mechaniczną bądź głowicę prestretch. Pierwszy typ maszyn pakujących, czyli owijarki z mechaniczną głowicą, posiadają tak zwany hamulec folii. Ze względu na sposób ustawienia istnieje możliwość zmiany napięcia folii.
Drugim rodzajem są owijarki z głowicą prestretch, które wyposażone zostały w specjalne zmechanizowane wałki. Gwarantują one - faktyczny rozciąg folii na głowicy z 1mb aż do 5mb w zależności od zastosowanej głowicy Prestretch- rozciągnięcie folii, dzięki czemu przy użyciu jednej rolki jesteśmy w stanie owinąć dużo więcej palet. Co istotne, tak znaczne rozciągnięcie folii w naszych maszynach do owijania, dzięki najlepszym na rynku głowicom Prestretch nie powoduje odkształcenia folii/ zmniejszenia szerokości oraz nie ma negatywnego wpływu na jakość owinięcia produktów, za to pozwala na widoczne oszczędności materiałów.


Szerokie zastosowanie owijarek do palet


Żaden przedsiębiorca, który kiedykolwiek miał styczność ze specjalistycznymi owijarkami do palet, z pewnością nie zaprzeczy wyjątkowej użyteczności i funkcjonalności tego typu maszyn. Owijarki są w stanie zoptymalizować szereg procesów, jakie zachodzą w każdej firmie, której działalność wymaga odpowiedniego opakowania produktów. Korzystanie z owijarek palet to przede wszystkim duża oszczędność, zarówno czasu, jak i zużycia folii i tym samym - nakładów finansowych
Wykorzystanie nowoczesnych owijarek pozwala znacząco skrócić proces owijania palet. W porównaniu do ręcznego owijania folią stretch, opakowywanie palet przy użyciu specjalistycznych maszyn, pozwoli istotnie zminimalizować czas trwania tej niezbędnej czynności.
Co ważne, równie wielką zaletą tego typu urządzeń jest powtarzalność procesu pakowania, dzięki czemu każdy ładunek charakteryzuje się identycznym, równie estetycznym i wytrzymałym opakowaniem. Poza oczywistymi walorami wizualnymi, gwarantuje to identyczną stabilizację każdego ładunku, a tym samym znaczne obniżenie ryzyka jakiegokolwiek uszkodzenia produktów podczas transportu.
Profesjonalne maszyny pakujące umożliwiają również dużą oszczędność czasu pracowników. Całkowicie zmechanizowany proces opakowywania palet pozwala pracownikom na wykonywanie kolejnych dodatkowych obowiązków, na które nie znaleźliby odpowiednio dużo czasu, w przypadku braku tego typu urządzeń.
Owijarki pozwalają zminimalizować zmęczenie pracowników, co przedkłada się na wzrost jakości procesu owijania palet. Dzięki wykorzystaniu maszyn znacznie zredukowane zostanie również zużycie folii, a tym samym - koszty całego procesu.

Więcej

Pionowe owijarki do palet - stołowe  Jest 65 produktów.

Podkategorie

 • Automatyczne owijarki palet do wpięcia w linię

  Automatyczne stołowe owijarki palet.

  Automatyczne owijarki stołowe do wpięcia w linię pozwalają na owijanie przeważnie od 30 do 50 palet na godzinę, wszystko oczywiście zależy od opcji urządzenia oraz specyfikacji łądunku.
  Są to z reguły bardzo zaawansowane urządzenia, których zadaniem jest szybko i tanio owinąć palety przy jednoczesnym ich doskonałym zabezpieczeniu.

 • Owijarki palet z rozciągiem i naciągiem folii

  Najlepsza owijarka palet w Europie.

  Owijarki palet z funkcją Prestretch DARWIN AP dają możliwości wprowadzenia do firmy ogromnych oszczędności materiału opakowaniowego dzięki płynnemu zastosowaniu wstępnego rozciągu folii nawet do 500% oraz dokładności ustawienia dohamowania, które zapewnia możliwość kontroli nad odpowiednią stabilnością ładunku w cyklu pakowania.
  W przypadku testowanej przez nas aplikacji (nanoERGIS® 19mic) owijarka do palet  rozciągnęła folię do 400%, a dohamowanie sprawiło, że realny rozciąg aplikacji nanoERGIS® osiągnął wartość 483%.
  Co więcej, owijarka palet a dokładnie głowica prestreth mimo dużego rozciągu wstępnego (folia zwiększyła swoją długość cztery razy) wstęga nie uległa przewężeniu, co występuje w innych aplikacjach przy rozciągu nawet powyżej 250%.

  Dzięki szczegółowemu programowaniu kroków owijania palet mamy możliwość dostosowania procesu owijania niemalże do każdego ładunku, jaki zostanie umieszczony na talerzu.
  Operator po konsultacji z osobą odpowiedzialną za prawidłowe opakowanie mogą stworzyć program idealny dla danej partii/ładunku, który jest lub ma być zapakowany. Oznacza to, że w owijarce do palet DARWIN AP z płynnie regulowanym Prestretch jesteśmy w stanie wprowadzić kilkanaście programów.
  Wystarczy ustawić je raz i przynajmniej raz na kwartał kontrolować ich prawidłowość, badać ewentualne odchylenia, które są nieuniknione choćby ze względu na temperaturę, miejsce pracy owijarki.

  Ogromnym plusem owijarek do palet EvoPac Darwin; jednej z trzech najlepszych firm w Europie produkujących owijarki do palet,  jest zastosowanie w nich litych, gumowych wałków rozciągowych co znacznie wydłuża ich czas pracy bez konieczności ingerowania i konserwacji.

  Maszyna jest prosta w obsłudze, choć zbyt mały wyświetlacz LCD może na początku wydawać się problematyczny. Po bliższym zapoznaniu się z funkcjami, jakie oferuje maszyna bez najmniejszego problemu każdy operator będzie w stanie ustawić podstawowe funkcje.

  Stosując odpowiednie aplikacje, pozwalające na działanie owijarce palet DARWIN AP przy pełnym wykorzystaniu jej możliwości daje klientowi możliwość bardzo dużej kontroli wydatków ponoszonych na materiał opakowaniowy jakim jest folia stretch. Dzięki zastosowaniu folii wysokorozciągliwych, ale jednocześnie bardzo odpornych na czynniki takie jak przebicie punktowe, rozerwanie, posiadających dużą siłę retencji można obniżyć koszty pakowania palet i zużycia materiału do tego przeznaczonego nawet o 50%. Można policzyć to w bardzo prosty sposób, podpierając się wynikami z badań przeprowadzonych na ładunku modelowym oraz folii standardowej, o grubości 23mic
  z gwarantowanym rozciągiem wstępnym min. 150%, gdzie wykorzystując tę aplikację w pełni (realny rozciąg 178%) uzyskano wagę materiału opakowaniowego w wysokości 390g/paleta i satysfakcjonujące siły trzymania (stabilizacja ładunku).
  Po zmianie parametrów rozciągu wstępnego (pre-stretch) i naciągu folii na palecie (dohamowania) i folii na aplikację nanoERGIS® 19mic uzyskano jeszcze większe siły nacisku folii i zredukowano wagę folii do niezbędnego minimum – w tym przypadku 119g/paleta. Realny rozciąg owijarki palet Darwin AP osiągnął wartość aż 478%!!!

 • Owijarki palet z naciągiem folii

  Niska cena zakupu owijarki do palet bez możliwości oszczędzania kosztów zakupu folii.

  Naciąg folii to siła z jaką folia napina się na ładunku na palecie.
  W przypadku posiadania lekkich ładunków lub ostrych kraędzi, naciąg musi być zmniejszony do minimalnej wartości ponieważ ładunek ulegnie uszkodzeniu podczas procesu owijania.

  Przed podjęciem decyzji o zakupie najtańszej owijarki prosimy o zapoznanie się z artykułem, który w jasny sposób pokaże Państwu różnice w opłacalności zakupu:

  Artykuł

 • Owijarki palet do pracy w niskiej temperaturze lub w dużej wilgotności

  Owijarki palet do pracy w chłodni.

  Urządzenia owijające palety folią stretch specjalnie przystosowane do pracy w chłodni w ciężkich warunkach.
  Ich główną zaletą jest możliwość pracy w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności oraz temperaturze do minus - 30 stopni Celsjusza.
  Głównymi modyfikacjami w porównaniu do standardowych owijarek do palet jest zabezpieczenie elektroniki poprzez dodatkowe izolacje i podgrzewanie układów sterujących a dodatkowo  zastosowanie odpowiednich środków smarnych takich jak olej i smar, które nie zmieniają swoich właściwości w niskich temperaturach.

 • Owijarki palet ze stali kwasoodpornej INOX

  Owijarki palet ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej.

  Owijarki palet wykonane z nierdzewki stosuje się głównie w zakładach produkujących wyroby kiszone.
  Owijarki palet posiadają identyczne funkcje owijania jak standardowe owijarki ale oprócz wykonania z nierdzewki dodatkowo posiadają zabezpieczenie elektroniki.

  Standardowe wyposażenie owijarki kwasoodpornej obejmuje mechaniczną głowicę do naciągu folii stretch oraz stół 1500 mm do owijania palet Euro.
  Stoły: 1500, 1650, 1800, 2200.
  Głowice: mechaniczna, pre stretch: 240, 250, 300, 350 i 400%

 • Systemy ważące do stołowych owijarek palet

  Systemy ważące do owijarek palet.

  Systemy, w które można wyposażyć owijarki do palet.
  Pozwala to na skrupulatne dostarczanie informacji nt owijanej palety.

  Wagi posiadają złącze pozwalające na połaczenie z komputerem i analizę danych poprzez program dostarczany razem z urzadzeniem.

 • Maszynowa folia stretch do pionowych owijarek palet

  Folia stretch do pionowych owijarek palet.

  Folia stretch do owijarek palet, którą posiadamy w ofercie pochodzi bezpośrednio od największych producentów w Europie.
  Będąc ekspertami w dziedzinie owijania palet oraz mając w ofercie najwyższej klasy owijarki do palet jesteśmy zobligowani do posiadania w naszej ofercie również folii strecz o najlepszych parametrach technicznych.


  Folia stretch standard
  Folia stretch (maszynowo rozciągnięta)
  Folia stretch do rozciągu, gwarantowany Prestretch 150%
  Folia stretch do rozciągu, gwarantowany Prestretch 200%
  Folia stretch do rozciągu, gwarantowany Prestretch 250%
  Folia stretch do rozciągu, gwarantowany Prestretch 300%
  Folia stretch do rozciągu, gwarantowany Prestretch 350%
  Folia stretch do rozciągu, gwarantowany Prestretch 400%

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów
 • STANDARDOWE WYPOSAŻENIE
  Elektronika Siemens

  STÓŁ

  Średnica 1650mm.
  H 320mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 1700 kg.
  Rodzaj stołu: zmotoryzowany.
  Wydajność do 20 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2100 mm.

  GŁOWICA
  Zmotoryzowany Prestretch 240%.
  Automatyczny zaczep folii.
  Automatyczne odcięcie folii.
  Automatyczne dodmuch folii.
  Automatyczne dogrzanie folii do palety.

  FUNKCJE OWIJANIA
  32
  STANDARDOWE WYPOSAŻENIE
  Elektronika Siemens

  STÓŁ

  Średnica 1650mm.
  H 320mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 1700 kg.
  Rodzaj stołu: zmotoryzowany.
  Wydajność do 20 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2100 mm.

  GŁOWICA
  Zmotoryzowany Prestretch 240%.
  Automatyczny zaczep folii.
  Automatyczne odcięcie folii.
  Automatyczne dodmuch folii.
  Automatyczne dogrzanie folii do palety.

  FUNKCJE OWIJANIA
  32

 • 2 lata gwarancji producenta
  Niska cena zakupu
  Wyprodukowana we Włoszech

  STÓŁ

  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety: 1200x800 mm.
  Waga palety: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-12 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2100 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii: regulowany śrubą
  Fotokomórka.
  2 lata gwarancji producenta
  Niska cena zakupu
  Wyprodukowana we Włoszech

  STÓŁ

  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety: 1200x800 mm.
  Waga palety: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-12 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2100 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii: regulowany śrubą
  Fotokomórka.

 • 2 lata gwarancji producenta
  Niska cena zakupu
  Wyprodukowana we Włoszech

  STÓŁ

  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-12 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2100 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii: regulowany śrubą
  Fotokomórka.

  2 lata gwarancji producenta
  Niska cena zakupu
  Wyprodukowana we Włoszech

  STÓŁ

  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-12 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2100 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii: regulowany śrubą
  Fotokomórka.

 • 2 lata gwarancji producenta
  Niska cena zakupu
  Szybka dostawa
  Wyprodukowana we Włoszech
  Elektronika Siemens
  Oszczędność folii do 73%

  STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

  STÓŁ

  Średnica 1500mm
  Wymiar palety do: 1200x800 mm
  Waga palety do: 2000 kg
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-15 rpm
  Wydajność do 30 palet /1h

  MASZT
  Pozwala owijać paletę H 2250 mm

  TYP GŁOWICY
  Prestretch 0-600%
  2 lata gwarancji producenta
  Niska cena zakupu
  Szybka dostawa
  Wyprodukowana we Włoszech
  Elektronika Siemens
  Oszczędność folii do 73%

  STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

  STÓŁ

  Średnica 1500mm
  Wymiar palety do: 1200x800 mm
  Waga palety do: 2000 kg
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-15 rpm
  Wydajność do 30 palet /1h

  MASZT
  Pozwala owijać paletę H 2250 mm

  TYP GŁOWICY
  Prestretch 0-600%

 • 2 lata gwarancji producenta
  Niska cena zakupu
  Szybka dostawa
  Wyprodukowana we Włoszech
  Oszczędność folii do 73%

  STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

  STÓŁ OTWARTY

  Średnica 1500mm
  Wymiar palety: 1200x800 mm
  Waga palety do: 1200 kg
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-15 rpm
  Wydajność do 30 palet /1h

  MASZT
  Pozwala owijać paletę H 2250 mm

  TYP GŁOWICY
  Prestretch 0-600%

  Wyposażenie dodatkowe kliknij WIĘCEJ
  2 lata gwarancji producenta
  Niska cena zakupu
  Szybka dostawa
  Wyprodukowana we Włoszech
  Oszczędność folii do 73%

  STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

  STÓŁ OTWARTY

  Średnica 1500mm
  Wymiar palety: 1200x800 mm
  Waga palety do: 1200 kg
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-15 rpm
  Wydajność do 30 palet /1h

  MASZT
  Pozwala owijać paletę H 2250 mm

  TYP GŁOWICY
  Prestretch 0-600%

  Wyposażenie dodatkowe kliknij WIĘCEJ

 • 2 lata gwarancji producenta.
  Niska cena zakupu.
  Szybka dostawa.
  Wyprodukowana we Włoszech.

  STANDARDOWE WYPOSAŻENIE
  Elektronika Siemens

  STÓŁ

  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm
  Waga palety do: 1200 kg
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-15 rpm
  Wydajność do 30 palet /1h

  MASZT
  Pozwala owijać paletę o wysokości do 2250 mm

  TYP GŁOWICY
  Elekromagnetyczna

  Wyposażenie dodatkowe kliknij WIĘCEJ
  2 lata gwarancji producenta.
  Niska cena zakupu.
  Szybka dostawa.
  Wyprodukowana we Włoszech.

  STANDARDOWE WYPOSAŻENIE
  Elektronika Siemens

  STÓŁ

  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm
  Waga palety do: 1200 kg
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-15 rpm
  Wydajność do 30 palet /1h

  MASZT
  Pozwala owijać paletę o wysokości do 2250 mm

  TYP GŁOWICY
  Elekromagnetyczna

  Wyposażenie dodatkowe kliknij WIĘCEJ

 • 2 lata gwarancji producenta.
  Niska cena zakupu.
  Szybka dostawa.
  Wyprodukowana we Włoszech.
  Elektronika Siemens

  STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

  STÓŁ OTWARTY

  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-15 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT
  Pozwala owijać paletę o wysokości do 2250 mm.

  TYP GŁOWICY
  Elekromagnetyczna
  2 lata gwarancji producenta.
  Niska cena zakupu.
  Szybka dostawa.
  Wyprodukowana we Włoszech.
  Elektronika Siemens

  STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

  STÓŁ OTWARTY

  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-15 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT
  Pozwala owijać paletę o wysokości do 2250 mm.

  TYP GŁOWICY
  Elekromagnetyczna

 • 2 lata gwarancji producenta
  Niska cena zakupu
  Szybka dostawa
  Wyprodukowana we Włoszech
  Elektronika Siemens
  Oszczędność folii 60%

  STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

  STÓŁ

  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm
  Waga palety do: 2000 kg
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-15 rpm
  Wydajność do 30 palet /1h

  MASZT
  Pozwala owijać paletę o wysokości do 2250 mm

  TYP GŁOWICY
  Prestretch 350%
  2 lata gwarancji producenta
  Niska cena zakupu
  Szybka dostawa
  Wyprodukowana we Włoszech
  Elektronika Siemens
  Oszczędność folii 60%

  STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

  STÓŁ

  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm
  Waga palety do: 2000 kg
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-15 rpm
  Wydajność do 30 palet /1h

  MASZT
  Pozwala owijać paletę o wysokości do 2250 mm

  TYP GŁOWICY
  Prestretch 350%

 • 2 lata gwarancji producenta
  Niska cena zakupu
  Szybka dostawa
  Wyprodukowana we Włoszech
  Elektronika Siemens
  Oszczędność folii 60%

  STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

  STÓŁ OTWARTY

  Średnica 1500mm
  Wymiar palety do: 1200x800 mm
  Waga palety do: 1200 kg
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-15 rpm
  Wydajność do 30 palet /1h

  MASZT
  Pozwala owijać paletę H 2250 mm

  TYP GŁOWICY
  Prestretch 350%
  2 lata gwarancji producenta
  Niska cena zakupu
  Szybka dostawa
  Wyprodukowana we Włoszech
  Elektronika Siemens
  Oszczędność folii 60%

  STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

  STÓŁ OTWARTY

  Średnica 1500mm
  Wymiar palety do: 1200x800 mm
  Waga palety do: 1200 kg
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-15 rpm
  Wydajność do 30 palet /1h

  MASZT
  Pozwala owijać paletę H 2250 mm

  TYP GŁOWICY
  Prestretch 350%

 • STÓŁ
  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  6  STÓŁ
  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  6 • STÓŁ
  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 2000 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  6  STÓŁ
  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 2000 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  6 • STÓŁ
  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  6  STÓŁ
  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  6 • STÓŁ
  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 2000 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  6  STÓŁ
  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 2000 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  6 • STÓŁ
  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 2000 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12  STÓŁ
  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 2000 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12 • STÓŁ
  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 2000 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12


  STÓŁ
  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 2000 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12


 • STÓŁ
  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 2000 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Pre stretch.
  Rozciąg folii mechaniczny 250%.
  Rozciąg folii: z 1m. do 3,5m.
  Rozciąg następuje na trybach głowicy a nie na palecie.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12
  STÓŁ
  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 2000 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Pre stretch.
  Rozciąg folii mechaniczny 250%.
  Rozciąg folii: z 1m. do 3,5m.
  Rozciąg następuje na trybach głowicy a nie na palecie.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12

 • STÓŁ
  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 2000 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Pre stretch.
  Rozciąg folii mechaniczny 250%.
  Rozciąg folii: z 1m. do 3,5m.
  Rozciąg następuje na trybach głowicy a nie na palecie.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12  STÓŁ
  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 2000 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Pre stretch.
  Rozciąg folii mechaniczny 250%.
  Rozciąg folii: z 1m. do 3,5m.
  Rozciąg następuje na trybach głowicy a nie na palecie.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12 • STÓŁ
  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: HSD z wycięciem pod paleciak
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12  STÓŁ
  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: HSD z wycięciem pod paleciak
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12 • STÓŁ
  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: HSD z wycięciem pod paleciak
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12
  STÓŁ
  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: HSD z wycięciem pod paleciak
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12
 • STÓŁ
  Średnica 1800mm.
  Wymiar palety do: 1600x800 mm/1300x1200mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: HSD z wycięciem pod paleciak
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12  STÓŁ
  Średnica 1800mm.
  Wymiar palety do: 1600x800 mm/1300x1200mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: HSD z wycięciem pod paleciak
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Mechaniczna.
  Naciąg folii mechaniczny.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12 • STÓŁ
  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: HSD z wycięciem pod paleciak.
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Pre stretch.
  Rozciąg folii mechaniczny 250%.
  Rozciąg folii: z 1m. do 3,5m.
  Rozciąg następuje na trybach głowicy a nie na palecie.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12


  STÓŁ
  Średnica 1500mm.
  Wymiar palety do: 1200x800 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: HSD z wycięciem pod paleciak.
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Pre stretch.
  Rozciąg folii mechaniczny 250%.
  Rozciąg folii: z 1m. do 3,5m.
  Rozciąg następuje na trybach głowicy a nie na palecie.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12


 • STÓŁ
  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: HSD z wycięciem pod paleciak.
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Pre stretch.
  Rozciąg folii mechaniczny 250%.
  Rozciąg folii: z 1m. do 3,5m.
  Rozciąg następuje na trybach głowicy a nie na palecie.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12


  STÓŁ
  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: HSD z wycięciem pod paleciak.
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Pre stretch.
  Rozciąg folii mechaniczny 250%.
  Rozciąg folii: z 1m. do 3,5m.
  Rozciąg następuje na trybach głowicy a nie na palecie.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12


 • STÓŁ
  Średnica 1800mm.
  Wymiar palety do: 1300x1200 mm/1400x1000mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: HSD z wycięciem pod paleciak.
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Pre stretch.
  Rozciąg folii mechaniczny 250%.
  Rozciąg folii: z 1m. do 3,5m.
  Rozciąg następuje na trybach głowicy a nie na palecie.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12


  STÓŁ
  Średnica 1800mm.
  Wymiar palety do: 1300x1200 mm/1400x1000mm.
  Waga palety do: 1200 kg.
  Rodzaj stołu: HSD z wycięciem pod paleciak.
  Prędkość obrotowa: 4-10 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Pre stretch.
  Rozciąg folii mechaniczny 250%.
  Rozciąg folii: z 1m. do 3,5m.
  Rozciąg następuje na trybach głowicy a nie na palecie.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  12


 • NISKIE TEMPERATURY.
  WYSOKA WILGOTNOŚĆ.

  STÓŁ

  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 2000/2500 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-12 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Elektro-magnetyczna
  Naciąg folii regulowany na panelu.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  17
  NISKIE TEMPERATURY.
  WYSOKA WILGOTNOŚĆ.

  STÓŁ

  Średnica 1650mm.
  Wymiar palety do: 1200x1000 mm.
  Waga palety do: 2000/2500 kg.
  Rodzaj stołu: płaski
  Prędkość obrotowa: 4-12 rpm.
  Wydajność do 30 palet /1h.

  MASZT

  Wysokość owijania do: 2200 mm.

  GŁOWICA
  Elektro-magnetyczna
  Naciąg folii regulowany na panelu.
  Fotokomórka.

  FUNKCJE OWIJANIA
  17

Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów