Hacona E przemysłowa zgrzewarka do folii PE PP laminowanej i wielowarstwowej

Nowy

Zgrzewarki impulsowe typu Hacona E [ elektrycznie zamykane ramię zgrzewające ] z elektrycznym pedałem nożnym produkowane są w 5 różnych długościach zgrzewu.
Ta szeroka gama produktów zapewnia maksymalną elastyczność w doborze odpowiedniego rozmiaru maszyny do właściwego zastosowania.


Wybierz odpowiedni rozmiar maszyny, odnoszący się do największego rozmiaru worka używanego w procesie pakowania.

Więcej szczegółów

Cena do negocjacji, prosimy o kontakt z Obsługą Klienta

Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw nam swój numer a oddzwonimy do Ciebie we wskazanym czasie., Przypomnimy o kontakcie wysyłając SMS na godzinę przed wykonaniem telefonu.

Numer :
Opóźnienie :

Więcej informacji

Zgrzewarki impulsowe typu Hacona+E z elektrycznym pedałem nożnym produkowane są w 5 różnych długościach zgrzewu.

Ta szeroka gama produktów zapewnia maksymalną elastyczność w doborze odpowiedniego rozmiaru maszyny do właściwego zastosowania.


Wybierz odpowiedni rozmiar maszyny, odnoszący się do największego rozmiaru worka używanego w procesie pakowania.


Typ                       Długość zgrzewu                    E moc                   ED moc                 EB moc
E-420                    420                                       650 W                  1300 W                1300 W
E-620                    620                                       900 W                  1800 W                1800 W
E-820                    820                                      1250 W                 2500 W                 2500 W
E-1020                  1020                                    1500 W                 3000 W                 3000 W
E-1320                  1320                                    2000 W                 4000 W                 4000 W


Wszystkie zgrzewarki impulsowe typu E pracują na zasadzie zgrzewania impulsowego, oznacza to, że drut uszczelniający staje się gorący wyłącznie gdy listwa zgrzewająca jest zamknięta co zapewnia:                                                                                                   

  • maksymalne bezpieczeństwo
  • maksymalna oszczędność energii

 

Informacje ogólne: każda zgrzewarka marki Hacona, łącznie z modelem Hacona E – posiadająca długie listwy zgrzewające idealnie zgrzewa również wąskie worki.

                                                                                                                                                            

Przykład: W przypadku zgrzewarki impulsowej E-1320 z elektrycznym pedałem nożnym można uszczelnić bardzo wąską folię opakowaniową o szerokości nawet 50 mm.Do obróbki worków o szerokości 50 mm - 1300 mm nie są potrzebne żadne mechaniczne regulacje.

                                                                                                                                                            

Maksymalna grubość zgrzewanego worka w zależności od materiału:

Typ urządzenia                 PE                          PP                          Multilayer

E                                     500                        500                        400
ED                                   500                        500                        400
EB                                   800                        650                        600

 


LISTWA ZGRZEWAJĄCA Z ELEKTRYZNYM NAPĘDEM HACONA E

Dzięki temu absolutnie nowemu projektowi uszczelki dociskowe listwy zgrzewającej dociskane są z maksymalną siłą dzięki czemu listwa zgrzewająca zamyka się zawsze w 100% równolegle. Każda mechaniczna część maszyny jest tak precyzyjnie zaprojektowana, że ​​po zamontowaniu maszyny nie są potrzebne żadne dodatkowe regulacje. Ciśnienie zamykania listwy zgrzewającej jest równomiernie rozłożone na całej długości uszczelnienia. Dzięki temu dokładnie zaplanowanemu NOWEMU mechanicznemu rozwiązaniu wynik zgrzewania maszyny jest zawsze doskonały.Aby spełnić najwyższe oczekiwania, każda część wykonana jest z najwyższej jakości materiałów ze stopu magnezu i aluminium. Części maszyny i kompletna maszyna zostały zaprojektowane do pracy w warunkach przemysłowych.Listwa zgrzewająca i zawieszenia wykonane są z materiałów nierdzewnych.Zamykanie i otwieranie listwy zgrzewającej jest podtrzymywane przez silnik elektryczny. Sygnał START może być podawany pedałem nożnym lub ręcznie. Wystarczy dotknąć listwy zgrzewającej i przyłożyć niewielką siłę do jej zamknięcia a zostanie podany sygnał elektryczny, dzięki któremu silnik zamknie listwy zgrzewające.Po zakończeniu cyklu zgrzewania (uszczelniania i chłodzenia) listwa zgrzewająca otwiera się automatycznie.

 

BUDOWA HACONA E

E - zgrzewarki impulsowe z powierzchnią malowaną proszkowo.Pomarańczowy to kolor kryjący się za marką. Od samego początku Hacona produkuje cały swój produkt z fabrycznie typowym pomarańczowym kolorem. Doskonały wygląd, który odzwierciedla jakość - jest jednym z kluczowych aspektów, które nasi inżynierowie mają na myśli, gdy opracowują produkt. Nie akceptujemy nawet najmniejszego kompromisu w wysokiej jakości i najwyższej jakości.Kompletna maszyna została zaprojektowana w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa. Korpus maszyny i elementy łączące są tak precyzyjnie zamontowane, że między nimi nie ma nawet jednej szczeliny. Brak luźnych przewodów i brak otworów na ramie maszyny. Wszystko służy bezpieczeństwu!
EI – zgrzewarki ze srebrną powierzchnią anodowanąWszystkie zgrzewarki impulsowe typu EI mogą być stosowane w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i chemicznym. Poprzez anodowanie (obróbka powierzchni) ramy maszyny i powierzchnia profilu aluminiowego staje się absolutnie gładka i wzmocniona. Dzięki tej obróbce powierzchni, rama maszyny do zamykania folii typu EI jest teraz jeszcze bardziej odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

 

Bardzo mocny korpus ze stopu magnezu z aluminium.Korpus maszyny i listwa zgrzewająca każdej zgrzewarki impulsowej typu E wykonana jest z ultra mocnego profilu magnezowo-aluminiowego. Technologia ta zapewnia super mocną podstawę i absolutną płaską powierzchnię specjalnie zaprojektowanego impulsu uszczelniającego. Jednocześnie gwarantujemy, ze specjalnie zaprojektowanymi aluminiowymi żebrami wewnątrz ramy również prawidłowe i szybkie chłodzenie drutów uszczelniających po zakończeniu cyklu zgrzewania. Malowany proszkowo - kolor pomarańczowy: do ogólnego zastosowania. Może być stosowany we wszystkich gałęziach przemysłu.
Srebro anodowane: dla przemysłu spożywczego, przemysłu farmaceutycznego i części przemysłu chemicznego.
UWAGA: Powierzchnia nie jest kwasoodporna!

                                                                                                                             

TECHNOLOGIA ZGRZEWU

Impulsowe zgrzewarki typu E z elektrycznym pedałem nożnym oferują szeroki zakres wersji zgrzewu uszczelniającego. Właściwa wersja drutu uszczelniającego musi być dobrana do konkretnego produktu i materiału opakowaniowego.


TYP E – pojedynczy zrzew o szerokości 5 mm.

Może zostać zamówiony w dwóch wersjach:

E – malowany proszkowo, kolor pomarańczowy

EI – anodowany

                                                                                                                                                            

TYP ED – podwójny zgrzew 2 x 5 mm.
Drugi (górny) zgrzew może zostać wyłączony. Podwójny zgrzew stosouje się wtedy gdy potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie.

Może zostać zamówiony w dwóch wersjach:

E – malowany proszkowo, kolor pomarańczowy

EDI – anodowany


TYP EB – zgrzew przemysłowy 5 mm Bi – Acitve, zgrzew dwustronny.
Bi – Active stosuje się w celu uzyskania super mocnego zgrzewu worków wielowarstwowych lub laminowanych o maksymalnej grubości 800 mikron

Worek zgrzewany jest z dwóch stron co pozwala uniknąć przegrzania materiału.

Może zostać zamówiony w dwóch wersjach:

EB – malowany proszkowo, kolor pomarańczowy

EBI – anodowany

 

Wszystkie impulsowe maszyny zgrzewające typu E z elektrycznym pedałem nożnym pracują z drutem zgrzewającym o szerokości 5 mm. Długość uszczelnienia zależy zawsze od wielkości urządzenia. Wszystkie folie termoplastyczne (zgrzewalne) o grubości całkowitej do 500 mikronów mogą być łatwo uszczelnione i hermetyczne za pomocą typu E lub ED. Dla materiałów o grubości do 800 mikronów należy wybrać typ EB.


Wszystkie wersje modelu E mają zintegrowany, specjalnie zaprojektowany bezpieczny nóż do odcinania materiału. Ten nóż tnący umożliwia wytwarzanie worków z rękawów foliowych lub odcięcie reszty folii z torebki po szczelnym zamknięciu. Jeśli maszyna typu ED jest używana z podwójnym uszczelnieniem, wówczas nie należy używać noża tnącego!

20 Inne produkty w tej samej kategorii: