Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw nam swój numer a oddzwonimy do Ciebie we wskazanym czasie., Przypomnimy o kontakcie wysyłając SMS na godzinę przed wykonaniem telefonu.

Numer :
Opóźnienie :

Informacja

Pakowarki próżniowe zewnętrzne

Zewnętrzne pakowarki próżniowe są maszynami przeznaczonymi do próżniowego pakowania i zgrzewania woreczków z żywnością, artykułami: chemicznym, elektronicznymi lub mechanicznymi. Pakowarki próżniowe zewnętrzne posiadają jedynie jeden wymiar ograniczający wielkość pakowanego produktu.
Wymiarem tym jest długość listwy zgrzewającej, pozostałe wymiary produktu zależą od wielkości stosowanego woreczka.
Długość listwy zgrzewającej na ogół podana jest w nazwie urządzenia np. Titanic 350 posiada listwę o długości 350mm, a Fast 40 wyposażony jest w listę o długości 400 mm (40 cm).
Prędkość pakowania zależy od wielkości opakowania (woreczka) oraz od jego wypełnienia, lecz największy wpływ na prędkość procesu pakowania próżniowego ma rodzaj oraz moc zainstalowanej w pakowaczce  pompy próżniowej.
Zewnętrzne pakowarki próżniowe współpracują jedynie ze specjalnymi perforowanymi (perforacja na jednym boku) woreczkami próżniowymi.

Więcej

Zewnętrzne pakowaczki próżniowe znajdują świetne zastosowanie w domu, sklepie, restauracji lub w przemyśle.
Urządzenia idealnie nadają się do pakowania różnego rodzaju mięs, orzechów, grzybów, wyrobów garmażeryjnych jak i elementów elektronicznych oraz mechanicznych.
Pakowanie próżniowe artykułów spożywczych chroni produkty przed tak zwaną opalenizną zamrażalniczą podczas procesu głębokiego mrożenia, utrzymując naturalny kolor, aromat i smak zapakowanego produktu.

Pakowarki próżniowe zewnętrzne  Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów