Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw nam swój numer a oddzwonimy do Ciebie we wskazanym czasie., Przypomnimy o kontakcie wysyłając SMS na godzinę przed wykonaniem telefonu.

Numer :
Opóźnienie :

Informacja

Automaty spinające

Automatyczne wiązarki taśm PP wyposażone są na ogół w ramę, po której porusza się taśma.
Proces pakowania automatycznymi wiązarkami polega na przełożeniu produktu przez okno ramy i zatrzymaniu go w miejscu spinania (tak aby znajdował się tym miejscem na środku ramy), następnie operator naciska guzik bądź pedał uruchamiający proces wiązania.
W przypadku wiązarek w pełni automatycznych, które można wpiąć w linię produkcyjną urządzenie w pełni automatycznie odbiera, opasa oraz oddaje urządzenie do dalszego procesu pakowania.
Taśma automatycznie opina się na pakowanym produkcie z zadaną wcześniej siłą przez operatora po czym wiązana jest za pomocą zgrzewu.
Proces spinania produktów automatycznymi urządzeniami trwa około 3 sekund.

Więcej

Automatyczne wiązarki taśm świetnie sprawdzają się podczas pakowania (spinania) kartonów, produktów stolarskich tj. panele podłogowe, drewniane listwy, rury, opakowania z płytkami podłogowymi oraz przy pakowaniu wszelkiego rodzaju produktów wymagających zabezpieczenia w postaci napiętej na produkcie taśmy.
Automatyczne wiązarki są bardzo wydajnymi urządzeniami umożliwiającymi wykonanie maksymalnie 24 cykle spinania na minutę.
W związku z tym są bardzo często wybierane przez firmy produkcyjne które muszą zapakować olbrzymie ilości produktów w jak najkrótszym czasie z olbrzymią dokładnością oraz z oszczędnością materiału.

Automaty spinające  Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów