Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw nam swój numer a oddzwonimy do Ciebie we wskazanym czasie., Przypomnimy o kontakcie wysyłając SMS na godzinę przed wykonaniem telefonu.

Numer :
Opóźnienie :

Informacja

Formierki do kartonów

Formierka kartonów to profesjonalne urządzenie, dzięki któremu można wygodnie i sprawnie składać kartony. Działa w sposób bardzo porosty i efektywny - nakładając klej sprawia, że kartony idealnie i prosto się formują. W naszej ofercie polecamy formierki manualne oraz automatyczne podpinane do linii produkcyjnej. Formowanie kartonów za pomocą takich urządzeń pozwala na obniżenie kosztów produkcji oraz eksploatacji. Kartony uformowane za pomocą maszyny charakteryzują się solidnością, są stabilne, zapewniają bezpieczny i łatwy transport dowolnych materiałów. Zastosowanie tego typu urządzeń pozwala na stworzenie mini linii produkcyjnej do składania, napełniania i zaklejania kartonów - każda dostępna w naszym asortymencie formierka kartonów może zostać połączona z zaklejarką.

Więcej

Proste formowanie kartonów dzięki formierce

Dzięki wykorzystaniu manualnych lub automatycznych maszyn tego rodzaju przyśpiesza się formowanie kartonów oraz cały proces ich składania oraz już samego pakowania. Formierki kartonów oferowane są w różnych wariantach - dostępne są maszyny klejące dna kartonów taśmą samoprzylepną lub klejem wysokotopliwym. Formierki kartonów pozwalają na zaoszczędzenie czasu oraz miejsca - nie zajmują wiele przestrzeni. Zwiększają też komfort pracy - gwarantują niski poziom hałasu oraz nie obciążają pracowników. Formierki są bardzo łatwe w obsłudze, nie wymagają czasochłonnego procesu szkolenia osób przy nich pracujących. Urządzenia te wyróżniają się również niezawodnością - są bardzo żywotne, a przy tym utrzymanie ich oraz eksploatacja nie wymaga wysokich nakładów. Formierki kartonów ograniczają przestoje w produkcji, zwiększają efektywność pakowania i można je dopasować do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa. Użytkowanie tych maszyn jest w pełni bezpieczne dla pracowników. Formierki można rozbudować o dodatkowe funkcje, dostosować do aktualnych wymogów produkcji, spersonalizować pod aktualne warunki oraz możliwości pracy. W razie zwiększenia zapotrzebowania można rozwinąć swoją linię produkcyjną o kolejne modele formiarek.

Formierki do kartonów  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów