Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw nam swój numer a oddzwonimy do Ciebie we wskazanym czasie., Przypomnimy o kontakcie wysyłając SMS na godzinę przed wykonaniem telefonu.

Numer :
Opóźnienie :

Informacja

Bandownice napinacze akumulatorowe ręczne - mobilne

Nasza firma posiada w ofercie także profesjonalne urządzenia do spinania różnego rodzaju taśm PP oraz PET. Nie od dziś wiadomo, że są to dwa najlepsze na rynku, sprawdzone modele o niezwykle dużej wytrzymałości, które dodatkowo są zaopatrzone w najlepsze przemysłowe akumulatory uznanej japońskiej firmy MAKITA.

Więcej

 

Bandownice, które Państwu oferujemy posiadają baterie, które wytrzymują do 400 cykli wiązania a ładują się w zależności od modelu od 15 do maksymalnie 40 minut. Aby móc pracować na nich bez przerwy w przypadku wiązania znacznych ilości taśm PP i PET dobrze jest zaopatrzyć się także w baterię zamienną.

Spinarki taśm PP i PET. Bandownice, napinacze na baterie ITATOOLS, SIAT Clumbia GT-one, Columbia SMART MT

Nasze mobilne napinacze ręczne, a także każda wiązarka akumulatorowa taśm PP PET do swoich zalet może zaliczyć chociażby baterie, bardo dużą mobilność, siłę naciągu oraz niskie zapotrzebowanie na energię. Wiązarka akumulatorowa, którą mogą Państwo u nas zakupić cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i różnego rodzaju zarysowania, a także trwałością - co za tym idzie z powodzeniem nasze modele posłużą Państwu przez długi okres czasu. Są one także bardzo łatwe w montażu oraz w użyciu - nawet dla amatorów tego typu urządzeń. Warto również podkreślić, że nie ma problemu z późniejszym utrzymaniem ich w czystości, a wysoka jakość, którą Państwu oferujemy, idzie także w parze z niezwykle atrakcyjnymi cenami. Jeżeli zależy Państwu na bandownicy, która będzie długo działać tak jak należy, a przy tym będzie komfortowa w użytkowaniu to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Bandownice napinacze akumulatorowe ręczne - mobilne  Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów