Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw nam swój numer a oddzwonimy do Ciebie we wskazanym czasie., Przypomnimy o kontakcie wysyłając SMS na godzinę przed wykonaniem telefonu.

Numer :
Opóźnienie :

Informacja

Traysealery do pakowania tacek

Traysealer jest urządzeniem pakującym pozwalającym na zapakowanie (zgrzanie/ zamknięcie) tacki z produktem.
W zależności od modelu, urządzenie może tylko zgrzewać tacki, pakować je próżniowo lub w modyfikowanej atmosferze (MAP).
W celu zapakowania konkretnego rozmiaru tacki potrzebna jest specjalna matryca umożliwiająca umieszczenie tacki z produktem w komorze maszyny.
Proces pakowania jest bardzo prosty i polega na umieszczeniu tacki bądź tacek z produktami w otworze matrycy (ilość pakowanych jednocześnie tacek zależy od modelu urządzenia i rodzaju matrycy), a następnie na przeciągnięciu nad nimi filmu foliowego.
Kolejnym krokiem jest zamknięcie pokrywy urządzenia.
W momencie zamknięcia pokrywy proces pakowania rozpoczyna się automatycznie i przebiega zgodnie z zaprogramowanymi parametrami (stopień próżni, stopień wtrysku gazu, czas zgrzewania, temperatura zgrzewania).
Proces zakańcza się uszczelnieniem tacki po czym następuje otwarcie i podniesienie pokrywy umożliwiające wyjęcie zapakowanych produktów.

Więcej

Traysealery świetnie sprawdzają się podczas pakowania produktów garmażeryjnych (pierogi, naleśniki, krokiety, pyzy, gołąbki, itp.), mięsnych (szynka, surowe mięso, produkty mięsne tj. kotlety, itp.), owocowo-warzywnych (surówki, całe owoce lub warzywa) oraz wielu innych produktów spożywczych (kanapki, sery, itd.).

Traysealery do pakowania tacek