Oddzwonimy do Ciebie

Zostaw nam swój numer a oddzwonimy do Ciebie we wskazanym czasie., Przypomnimy o kontakcie wysyłając SMS na godzinę przed wykonaniem telefonu.

Numer :
Opóźnienie :

Informacja

Pakowarki próżniowe komorowe

Pakowarki próżniowe komorowe wykorzystuje się do pakowania warzyw, owoców, przypraw, mięsa jak i pozostałej żywności .
Zgrzewarki próżniowe wykorzystywane są również do pakowania części elektronicznych i mechanicznych.

Więcej

Maszyny pakujące tego typu składają się z obudowy na szczycie której znajduje się wytłoczona komora urządzenia, szklanej pokrywy komory, panelu sterującego, listwy zgrzewającej oraz pompy próżniowej, która jest głównym elementem urządzenia.
Na rynku dostępnych jest masa urządzeń do pakowania próżniowego.
Lecz tylko najwyższej klasy urządzenia wiodących producentów tj. Henkelman, Sammmic czy Hacona wyposażone są w pompy próżniowe BUSCH oraz najlepszej jakości elektronikę.
Dzięki zaawansowanym systemom o bardzo prostej obsłudze otrzymujemy możliwość zapakowania produktu w ściśle określonych przez użytkownika parametrach.
Maszyny próżniowe przeznaczone dla przemysłu mięsnego wyposażone są w systemy MAP (Modified Atmosphere Packaging) który pozwala przedłużyć świeżość produktu nawet o kilka miesięcy.

Komorowe pakowarki próżniowe ze względu na swoją budowę pozwalają na pakowanie produktów o wielkości nie przekraczającej rozmiaru komory.
Maszyny pakujące komorowe można podzieli na jedno i dwu komorowe.
W zależności od modelu komora pakowarki może być wyposażona w jedną, dwie, a nawet trzy listwy zgrzewające, zatem może pakować kilka woreczków z produktem jednocześnie.
Proces pakowania jest bardzo prosty i polega na zaprogramowaniu parametrów pakowania, ułożeniu woreczka z produktem otwartą stroną na listwie zgrzewającej, a następnie na zamknięciu pokrywy. Proces pakowania próżniowego rozpoczyna się automatycznie i kończy zgrzewem oraz podniesieniem porywy.

Pakowarki jednokomorowe świetnie sprawdzają się w domu, sklepach, cateringu, w niewielkich zakładach mięsnych.
Natomiast pakowarki dwukomorowe świetnie sprawdzają się w dużych ubojniach i zakładach mięsnych podczas przemysłowego pakowania drobiu, wieprzowiny, wołowiny oraz produktów ich pochodzenia.

Pakowarki próżniowe komorowe